אודות

שלום אני מאור,  אני והצוות שלי הקמנו את חברת יעדים מתוך רצון להנגיש את הצבא עבורך בצורה הטובה ביותר

העשייה בתחום ההכנה לצה"ל תמיד הייתה קרובה מאוד לליבי. מתוך האידיאולוגיה, חשוב לי להנגיש את הצבא לכל שכבות האוכלוסייה, גם לאלו שלא חשבו שהם יכולים להצליח בצבא, שלא האמינו שהם יכולים.

לאורך השנים נתקלתי בהרבה מצבים של חבר'ה שהגיעו לתפקידים שהם לא רוצים, לא היה מי שיכוון אותם ויעזור להם להתגלות במלוא היכולות שלהם, לכן החלטתי להקים את חברת יעדים כמקום הכנה לצה"ל וכושר קרבי, להתמחות במתן מענה לבני נוער לקראת המיונים השונים בתהליך הגיוס לצה"ל.

אני והצוות שלי מומחים בלדייק אתכם בצורה הטובה ביותר כדי שתגיעו מוכנים לכל מיון וגיבוש אשר תדרשו לעמוד בו, ההגשמה שלכם היא ההגשמה שלי.

מרכז יעדים הכנה לצה"ל הוקם בשנת 2015 ופועל לאורך השנים בשיתוף פעולה מלא עם הרשויות השונות תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ותוכן תואם ומעודכן לשינויים המתרחשים במערכת.

החומר האנושי ביעדים מספק מעטפת מקצועית נרחבת בתחומים השונים ע"י אנשי מקצוע מוסמכים.

הערכים ואהבת הארץ הם אלו שמובילים אותנו ואת חניכנו קדימה.

אנו מספקים מענה מוקדם לבני נוער החל מכיתה י' ועד י"ב' על מנת לחשוף אותם בצורה המדויקת ביותר לקראת תהליכי המיון השונים והגיוס לצה"ל.

אנו מלווים את החניכים גם במהלך השירות הצבאי וגם לאחר השירות על מנת לוודא את השתלבותם במערכת הצבאית בצורה הטובה ביותר ולתת להם מענה לדילמות בשטח וגם איך להתמודד עם משברים במהלך השירות הצבאי.

 בנוסף להכנה בשטח אנו מספקים הרצאות וסדנאות חווייתיות בבתי ספר ומוסדות חינוך בארץ ע"י גורמים מקצועיים והרצאות מעוררות השראה ומוטיבציה ע"פ סיפורים אישיים.

 אנו נותנים מענה פרטני לבני הנוער ונותנים מענה אישי לשאלות, ייעוץ, עזרה בכתיבת מכתבים וערעורים ובקבלת מידע אודות הצבא ואודות התהליכים השונים.

אנו מאמינים במעורבות ההורים כחלק מתהליך הכנת החניך לשירותו הצבאי, שיתוף הפעולה מול ההורים מתבצע במתן הרצאות שונות.

אנו מאמינים שבכל חניך יש את הפוטנציאל להצליח.